mail tisk

Plánujeme školu v přírodě aneb...

Plánujeme školu v přírodě aneb...

Chcete připravit školu v přírodě, kterou si Vaši žáci opravdu užijí a odnesou si z ní nejen trvalé zážitky, ale i užitečné poznání a dovednosti? Plánujete adaptační programy?

Objednejte si novou publikaci „Plánujeme školu v přírodě aneb výjezdy se školou“.

V publikaci najdete vše od počátečního plánování školy v přírodě, její přípravy, přes záznam průběhu i její zdokumentování. Nechybí náměty na výuku různých vyučovacích předmětů, rozvoj klíčových kompetencí a využití průřezových témat s efektivním využitím přírodního prostředí. Budete mít po ruce pomůcku, která vám pomůže na nic důležitého při přípravě a organizaci školy v přírodě nezapomenout a jak maximálně využít čas v přírodě pro výuku. Nemusíte tak ztrácet zbytečně čas a nervy a objevovat dávno vyzkoušené.
Publikace je vhodná pro I. i II. stupeň základních škol.

Jako jediná nabízí ucelený koncept přípravy a realizace školy v přírodě či adaptačního pobytu včetně legislativních procesů a propojení s ŠVP.

Celý obsah publikace si můžete prohlédnout zde.

Součástí publikace je CD, na kterém najdete vzory formulářů nezbytných k přípravě školy v přírodě - deníček pro žáky, pracovní listy, dotazníky, doporučenou literaturu a zásobník dalších námětů na činnosti v přírodě. Obsah CD si můžete prohlédnout zde.

Plánujeme školu v přírodě aneb výjezdy se školou

(Mgr. Anna Doubková, Mgr. Dana Svobodová, PaedDr. Karel Tomek)

Běžná cena: 320,-

Objednat zde.

 
 

<< zpět