Mgr. Vanda Vaníčková, Ph.D.

Vanda Vaníčková

Vanda Vaníčková je „Učitelka na volné noze“, oblíbené pojmenování jejího pracovního zařazení, které ji provází ve světě vzdělávání. Věnuje se různým cílovým skupinám i tématům, a to vše se snahou ukázat pestrost světa didaktiky a něco druhé naučit. Je jedno, zda se jedná o prvostupňové žáky, prváky na střední škole na adaptačním kurzu nebo knihovníky. Důležité je, že se věnuji tomu, co mě baví, s těmi, kteří se chtějí něco dozvědět či něco zažít.

Vystudovala Univerzitu Palackého v Olomouci – doktorský program, obor Pedagogika a Univerzitu Hradec Králové – bakalářský a navazující magisterský program Učitelství pro střední školu (český jazyk a literatura, základy společenských věd).

Zabývá se vzdělávací a výzkumnou činností na Univerzitě Hradec Králové a Univerzitě Palackého v Olomouci. Je lektorkou programů pro školy, knihovny, Europe Direct Pardubice i širokou veřejnost. Dále působí jako odborný pracovník na projektech NÚV, NIPČR a je vedoucí na dětských táborech, vychovatel a koordinátor na školách v přírodě a dalších vzdělávacích akcích.

Kurzy

Zdravý životní styl a mediální svět

Od 1 350 Kč
Město konání:On-line webinář
Hodinová dotace kurzu:4
Vhodné i pro šablony:ANO
Termín kurzu od:02.05.2024