mail tisk

Logistika a ekonimika dopravy

 

Tyto semináře vedou zkušení lektoři, kteří se této oblasti věnují již mnoho let. Mají mnoho znalostí nejen teoretických, ale především praktických.

Máte zájem o některý náš seminář, nebo se pouze chcete více informovat?
Kontaktujte nás na telefoním čísle 607 040 733 nebo na e-mailové adrese
infra@infracz.cz.

Přehled témat seminářů:

Bezpečná a ekonomická jízda osobním autem a dodávkou

Ceny pohonných hmot neustále rostou, Vaše náklady za dopravu ale mohou zůstat stejné. Jak toho dosáhnout? Ekonomickou a uvážlivou jízdou!

Bezpečná a ekonomická jízda s nákladním vozidlem

Chcete mít nižší cenu dopravy než Vaše konkurence, ale stejný zisk? Chcete, aby Vaši řidiči jezdili úsporněji? Chcete mít nižší náklady na opravy vozidel a nižší nehodovost?

Všech těchto cílů a nejen jich můžete dosáhnout přihlášením Vašich řidičů na tento praktický seminář.

Management logistiky

Co je logistika a co je její součástí? Jakou má vazbu na ostatní procesy, konkurenceschopnost firmy a její ekonomické výsledky? Jaké jsou hlavní logistické procesy a činnosti a jak měřit jejích efektivitu?


Logistika nákupu a řízení zásob

Trápí Vás vysoký objem skladových zásob? Stává se, že nemůžete vyrábět protože Vám chybí položky? Nakupujete díly podle skutečné potřeby, v požadovaných množstvích a termínech? Máte jasno v tom, kolik by těch zásob optimálně mělo být?


Logistika výroby

Jak vyrábět co nejlevněji, nejrychleji, s nejméně lidmi a s nejméně zásobami? Jak naplánovat, co vyrábět dříve a co později? Chcete umět stanovit optimální výrobní dávky a maximálně využít výrobní kapacitu? Jaké metody použít, aby Vaše výroba byla efektivnější než doposud?


Logistika distribuce a skladování

Jak efektivně řídit to, co se děje se zbožím od dokončení výroby po předání zákazníkům? Jaké činnosti sem patří a jak je naplánovat a optimalizovat? Umíte odhadnout potřebu, velikost a rozmístnění skladů? Které faktory ovlivňující strategii distribuce a skladování?

Logistický audit

Chcete se naučit jak zjišťovat, co ve firmě z pohledu logistiky funguje a co ne? Trápí Vás neefektivita realizace zakázky a chcete to změnit? Chcete si udělat jasno, které činnosti souvisí s efektivní realizaci zakázky a zda a jak je realizujete? Chcete se srovnat se špičkami v oboru a připravit novou strategii, která Vám pomůže v boji s konkurencí?

Řízení zásob

Každá firma má nějaké zásoby a každá by je měla řídit co nejefektivněji.
Jak to chodí v praxi a jak je efektivně řídit právě ve Vaší firmě?


Ekonomika v logistice pro neekonomy

Neznáte ale logistiku tak, jak byste chtěli? Jste částí logistického řetězce ve Vaší firmě?

 

<< zpět