Nejoblíbenější kurzy

Loading...

Chcete proškolit pedagogický sbor?
Rádi vám připravíme kurz na klíč.

Odborné konference

Setkejte se s kolegy z ostatních škol, vyslechněte si přednášky předních odborníků, vznášejte dotazy a zapojte se do společné diskuse.

Mateřská škola 21. století aneb hravě a s respektem

10.4.2024 - Brno + on-line živý přenos

Škola 21. století

18.4.2024 - Praha + on-line živý přenos

Konference infra

Teambuildingy

Teambuilding pro pedagogický sbor je jednou z nejlepších forem, jak budovat pozitivní vztahy a efektivní spolupráci mezi kolegy.

Proč zvolit nás

Akreditované vzdělávání u MŠMT

Akreditací MŠMT k poskytování vzdělávání disponujeme od roku 2004.

60.000+
absolventů kurzů

Proškolili jsme tisíce učitelů, kteří se k nám opakovaně a rádi vracejí.

150+ certifikovaných lektorů

Spolupracujeme pouze se špičkovými experty v oboru se zkušenostmi s praxe.

Vzděláváme prezenčně i on-line

Vyberte si formu vzdělávání, která vám nejvíce vyhovuje.

Naši lektoři

Spolupracujeme pouze s předními certifikovanými odborníky, kteří jsou zárukou kvality v oblasti dalšího vzdělávání pedagogů.

V našem týmu jsou desítky špičkových lektorů, kteří těží z cenných zkušeností z vlastní praxe. Každého lektora pečlivě vybíráme a dbáme na to, aby se neustále zdokonaloval ve svém oboru.

Hodnocení od našich absolventů

"Moc děkujeme, jsme tady samé starší učitelky s dlouholetou praxí, ale od vás jsme získaly spoustu nových nápadů a elánu do práce. Velké díky za celý kolektiv."

MŠ Havaj

"Měli jsme s vámi již dříve matematickou pregramotnost, a čtenářská? Prostě top! Děkujeme a těšíme se, až nově nabyté vědomosti s dětmi vyzkoušíme."

MŠ Kluky

"Nejprve jsem do on-line kurzu šla s rozpaky, ale Hanka Švejdová je opravdu skvělá, už jsem o ní slyšela chválu, ale až nyní jsem měla možnost se přesvědčit, že je to vážně člověk na svém místě."

Michala Hájková

učitelka

Máte chuť získávat nové znalosti a náměty do pedagogické praxe?

Jsme specialisté na metodickou podporu učitelů

Tvoříme, vydáváme a doporučujeme inspirativní metodické materiály pro učitele všech typů škol. V naší nabídce najdete i učební pomůcky a školní potřeby. Jsme vydavatelem tradiční publikace KAFOMET.

O nás

Jsme akreditovanou vzdělávací institucí u Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, vydavatel se zaměřením na výuku a rozvoj dětí.

AKREDITOVANÉ VZDĚLÁVÁNÍ PEDAGOGŮ (DVPP)

Vytváříme a poskytujeme kurzy, semináře a webináře se špičkovými lektory a odborníky. Sledujeme trendy a reagujeme na ně. Využíváme vlastních mnohaletých zkušeností ze spolupráce s učiteli a školami a ty promítáme do své práce.

KAFOMET

Vydáváme KAtalog FOrem a METod, který je zdrojem inspirace od učitelů pro učitele. Metodické materiály KAFOMET slouží k výuce i výměně zkušeností s ostatními kolegy v ČR v i zahraničí.

RODIČE S DĚTMI

Péče v oblasti vzdělávání a rozvoje dětí je součástí našeho poslání. Na našem e-shopu doporučujeme spoustu zajímavých edukativních hraček, knih, sešitů a pomůcek, které pomohou správně rozvíjet jejich znalosti a dovednosti.