Reference

60 000+

absolventů kurzů

150+

špičkových lektorů

550+

akreditovaných programů

19

let zkušeností

Jsme držiteli certifikace ISO a máme akreditaci vzdělávací instituce od MŠMT.

Certifikace ISO
Akreditace DVPP

Hodnocení od našich absolventů

"Chci Vám všem v infře poděkovat za všechna krásná a přínosná setkání osobní či v digitálním prostoru, velmi mne obohacují a pomáhají mi se rozvíjet nejen profesně, ale i osobnostně. Organizačně je vždy také vše bezvadně připraveno. V podstatě mohu říci, že se v poslední době účastním pouze akcí infry."

Mgr. Dita Müllerová, Ph.D.

zástupkyně ředitele VOŠ

"Vaše semináře jsou vždy příjemným zážitkem, jak po stránce odborné, tak po stránce technické. Určitě budu dále prohlížet Vaše nabídky a těšit se na další spolupráci."

Veronika

vyučující na ZŠ

"Jeden z nejlepších seminářů za posledních deset let. Pokračujte dál se stejným odhodláním. Hodně sil a elánu. Moc děkuji."

Pavel

ředitel ZŠ

"Moc děkujeme, jsme tady samé starší učitelky s dlouholetou praxí, ale od vás jsme získaly spoustu nových nápadů a elánu do práce. Velké díky za celý kolektiv."

kolektiv učitelů

MŠ Havaj

"Měli jsme s vámi již dříve matematickou pragramotnost, a čtenářská? Prostě top! Děkujeme a těšíme se, až nově nabyté vědomosti s dětmi vyzkoušíme."

kolektiv učitelů

MŠ Kluky

"Nejprve jsem do on-line kurzu šla s rozpaky, ale Hanka Švejdová je opravdu skvělá, už jsem o ní slyšela chválu, ale až nyní jsem měla možnost se přesvědčit, že je to vážně člověk na svém místě."

Michala Hájková

"Ještě jednou Vám chci poděkovat za zajištění semináře Dobře fungující týmy v práci škol pro naše ředitele MŠ a ZŠ. Seminář byl velmi přínosný, svižný a skvěle podaný."

Mgr. Klára Válková

referentka pro MŠ

"Moc děkuji paní Veronice Trnčákové Kuželové za velmi povedený webinář k polytechnické pregramotnosti v MŠ. Oceňuji řadu praktických námětů, inspirací, návodů a vyčerpávajících odkazů na materiály pro naši práci."

Zuzana Adamcová

MŠ Skalnička

"Ráda bych Vám moc poděkovala za naši MŠ za poskytnutí inspirujících online kurzů DVPP. Díky vám jsme úspěšně zakončily projekt Šablony II. Velmi nám to pomohlo v realizaci projektu i organizačně. Byla to příjemná zkušenost."

Bc. Ladislava Tarčoňová

MŠ Jablůňka, Libererc

"Děkuji za to, jak jste se o nás starala během studia, vše zajišťovala, aby byl bezproblémový průběh celého studia. Dlouho už jsem takový komfort při studiu nezažil."

Jakub

ředitel ZŠ

Dáváme pedagogům možnost naučit se vše,
co potřebují pro svoji praxi i osobní rozvoj.