mail tisk

Vzdělávání pedagogů mateřských škol

 

Prostřednictvím našeho vzdělávání podporujeme uplatnění moderních, efektivních metod a forem práce ve vzdělávání a naše akce jsou realizovány s maximálním zařazením interaktivních technik výuky.

Všechny naše kurzy jsou akreditované
u Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR!

Po rozkliknutí jednotlivých kurzů se Vám zobrazí jejich lektor, obsah, časová dotace, číslo akreditace a další potřebné informace.

  • Aktuálně vypsané termíny
    Do těchto otevřených kurzů se může přihlásit každý, koho téma zaujme.
    Výhody otevřených kurzů: každý z účastníků má jiné zkušenosti a tím dochází k daleko lepší a efektivnější výměně informací, pedagogové se mohou seznámit s možnostmi a metodami řešení různých problémů, které se pro ně mohou stát inspirací do budoucna.
  • Kurzy pro sborovny
    V případě zájmu o proškolení větší skupiny pedagogů z Vaší školy Vám nabízíme realizaci kurzu či semináře „pro sborovnu“. V nabídce těchto kurzů naleznete např. Inovativní výukové metody, Krizová komunikace, Tým a týmová spolupráce, a mnoho dalších

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se např. obsahu kurzů, míst a časů jejich konání, nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 568 851 733 nebo e-mailem na infra@infracz.cz.

Těšíme se na Vaši účast.


 

 

Jsme členy Asociace institucí vzdělávání dospělých.


 

<< zpět